Chorvatsko

Turistický a poznávací zájezd do Chorvatska

Chorvatsko je velmi oblíbenou turistickou destinací, možná proto se do Chorvatska pořádá tolik zájezdů, že ani nemůžete vědět, který si vybrat.

Plánujete zájezd do Chorvatska? Takový kde poznáte přírodu a u toho se projdete po krásné krajině? Ale nevíte, co vás během zájezdu čeká?

Co vás během zájezdu čeká?

Po příjezdu se ubytujete a máte své osobní volno. Druhý den se vydáte autobusem na ostrov Pag, odkud jdete na panoramatickou vycházku na nejvyšší vrchol Sveti Vid. Navštívíte městečko Nin, soutěsku Velká Paklenica. Také navštívíte Krk, Roški Slap, Skradin a Lozovac, kde je možné koupání. Uděláte si výlet do městě Šibeník.

Uděláte si také výlet lodí po zajímavostech pobřeží a ostrovů. Prohlédnete si kaňon obou Paklenic. Budete se koupat u skalního ostrůvku v ústí řeky do moře.

Čeká vás také náročná, přitom však nádherná túra do skalního města Bojinac. Také navštívíte Národní park Plitvická jezera.

Plitvická jezera

Jak dlouhý je zájezd a co je v ceně?

Zájezd je na deset dní. První den se vyjede z České republiky a 10. den se vrátí zpět do Prahy. V ceně je většinou autobus, nocleh v hotelech s polopenzí. Dále ceny za výlety, i když některé vstupy si musíte zaplatit sami. Informace vám však poskytnou v cestovce, kolik peněz si máte vzít navíc.

Za kolik takový zájezd seženu?

Takový zájezd do Chorvatska se pohybuje okolo 12 000 Kč. Není to moc a v ceně je většina věcí, které když byste si platili sami, by vás vyšli na zhruba 20 000 Kč.

Kde budeme ubytování?

Apartmány, ve kterých budete ubytování, mají 2 nebo 3 lůžkové pokoje. Při rezervování zájezdu se vás v cestovní kanceláři zeptají, o jaký pokoj máte zájem. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou ve velmi pěkném stavu nedaleko pláží.

Chorvatsko Primošten

Nabídka apartmánů


Kontaktujte nás:

info@uvch.cz