Chorvatsko

Poznejte Severní Chorvatsko

Navštivte to nejlepší ze severního Chorvatska, obdivujte antickou architekturu, poznávejte dech beroucí přírodu a ochutnejte něco z mořských specialit na této úžasné a dobrodružné cestě.

Co vás na poznávacím víkendu čeká?

Chorvatsko, Záhřeb region

Navštívíte Chorvatskou metropoli, která je domovem úžasných muzeí, zelených parků a zahrad, vyhlášených restaurací a pulzujícího nočního života.

Divadlo Záhřeb

Záhřeb je městem s bohatou historií sahající až do římských dob až po současnost. Nejstarší osídlení v intravilánu města je Andautonia, římská osada na místě dnešního Ščitarjevo. Jméno "Zagreb" je zmíněn poprvé v 1094 u založení v Záhřebu.

Chorvatsko, Osijek-Baranja region

Fascinující město, s vlivy z jeho různých okupantům, která se datuje do 16C, Osijek je známý pro své vynikající mořské plody.

Chorvatsko Osijek

Osijek je čtvrtým největším městem v Chorvatsku. Četné akce se konají ve městě, po celý rok. Nejdůležitější z nich jsou chorvatský Tambura hudební festival, kterého se zúčastnilo Tambura orchestry z celého Chorvatska a Osijecká letních nocí (v červnu, červenci a srpnu), řada kulturních a zábavných programů pod širým nebem, doprovázená vynikajícím jídlem a veletrhy.

Chorvatsko, Varazdin region

Známý pro svou barokní architekturu, toto půvabné staré město bylo do 18. stol. hlavní město Chorvatska.

Chorvatsko Varaždin

Dnes je Varaždin oblíbenou destinací pro letní dovolenouMěsto má mnoho oblastí pro vaše zájmy od kulturních oblastí (odraženého od mnoha muzeí, galerií a divadel v této oblasti), nákupních center v centru města, různých sportovních a rekreačních zařízení, až po bohatou historií v kuchyni. Úzká turistická Eason je poznamenána dvěma každoročními výročími Špancirfest festivals. Ten začíná na konci srpna a končí v září (trvá po dobu 10 dnů). V tuto chvíli město vítá umělce, pouliční umělce, hudebníky a prodejce.

Nabídka apartmánů


Kontaktujte nás:


info@uvch.cz