Chorvatsko

Vily k pronajmutí

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Kempy vám jsou cizí a apartmány vás omrzely? Chcete si užít opravdu luxusní dovolenou a nemuset kvůli tomu letět hodiny na Kanárské ostrovy?

Pak pro vás máme skvělé řešení. Pronajměte si luxusní vilu v Chorvatsku a užijte si luxusní dovolenou.

Za jaké ceny seženete vilu v Chorvatsku

Nemusíte se bát, že by taková luxusní dovolená byla jenom pro boháče. Pronajatá vila v Chorvatsku na týden vyjde od 8 000 Kč do 30 000 Kč. Záleží na poloze vily, velikosti a také termínu vaší dovolené. Jasné že v sezóně je to dražší, než mimo sezónu.

Jaké vybavení ve vilách v Chorvatsku naleznete?

Kromě luxusního vybavení naleznete ve vilách soukromé bazény, ve kterých se můžete příjemně ovlažit. U bazénů jsou také lehátka se slunečníky pro příjemné odpolední lenošení. Některé mají vlastní saunu, tenisové kurty nebo třeba krásné posezení s grilem pro dlouhé večery.

Chorvatsko apartmány

Kromě příjemného luxusu mají vily vybavení jako každý domácnost. Naleznete zde pračku, někdy také myčku, varnou konvici, sporák a další nezbytnosti pro uvaření skvělé večeře nebo pro domácí potřeby.

K čemu využít pronájem vily v Chorvatsku?

Pronajmout vilu v Chorvatsku si můžete k účelu pracovní konference, abyste svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům zpříjemnili celé jednání. Může to být velmi milé zpestření a také se na dovolené dobře budují dobré vztahy.  Pronájem za účelem dovolené s rodinou nebo snoubenkou či přítelkyní a kamarády je mnohem častější. Se všemi svými kamarády si můžete na klidném prostředí vily užít skvělou zábavu a třeba zde i zorganizovat svatbu.

Chorvatsko bazén

Mít svatbu u moře, v krásné a luxusní vile s celou rodinou, za skvělou cenu může být velmi dojemný zážitek. Navíc se po obřadu můžete svléct všichni do plavek a užít si zábavu v bazénech, které jsou u většiny vil.

Nabídka apartmánů


Kontaktujte nás:

info@uvch.cz